Obudź w sobie księżniczkę

      Brak komentarzy do Obudź w sobie księżniczkę

Nie musisz mieć złotej korony. Porozpieszczaj się trochę, a poczujesz się jak w bajce. Wystarczy, że będziesz…


1. Jedyna w swoim rodzaju
Spraw sobie coś, co będziesz miała tylko ty. Może to być na przykład podkładka pod mysz ze swoim zdjęciem, zaprojektowany przez siebie T-shirt albo misia. W wersji lux: sukienkę znanego projektanta. I chwal się tym dookoła!

2. Ekstrawagancka
Na imprezy (albo i na co dzień) zabieraj ze sobą jakiś niezwykły przedmiot. Zawsze ten sam: fifkę, długie koronkowe rękawiczki, wachlarz…

3. W otoczeniu doradców
Idź na zakupy z dwiema przyjaciółkami w roli twoich doradców od mody. Niech wyszukują na wieszakach ciuchy najlepsze dla ciebie. Następnym razem: zmiana.

4. Wystrzałowa
Zaproś znajomych na wieczór. Nie serwuj im jednak wina i chipsów. Poczęstuj gości szampanem i lodami waniliowymi. Poczujecie się jak osoby „z towarzystwa”, nawet jeśli będzie to tylko wino musujące.

5. Tajemnicza
Kup sobie wielkie okulary przeciwsłoneczne. Na pewno każdy będzie się za tobą oglądał, zastanawiając się, kim jest ta tajemnicza dama, która się za nimi chowa.

6. Pierwszą damą w biurze
Przynieś do pracy szal skropiony perfumami, ładnie oprawione zdjęcia z wakacji albo eleganckie pióro i notatnik.

7. Angielską lady
Któregoś popołudnia punktualnie o piątej wybierz się do najbardziej luksusowego hotelu w mieście. W jego kawiarni rozkoszuj się filiżanką herbaty.

8. Odmieniona
Przed imprezą czy ważnym spotkaniem wybierz się na profesjonalny makijaż. W gabinecie kosmetycznym kosztuje 20-150 zł. Jeżeli wolisz sama się malować, w każdej perfumerii, która sprzedaje kosmetyki dobrych marek, możesz zasięgnąć fachowej porady.

9. Nieosiągalna
Wybierz jeden wieczór w tygodniu, w którym nie będzie cię dla świata. Wyłącz telefon komórkowy oraz stacjonarny, nie odbieraj też maili. Relaksuj się!

10. Luksusowa
Kup sobie jedwabny szlafrok do noszenia w domu. Możesz w nim na przykład przyjąć przyjaciółki na niedzielnym śniadaniu.

11. Wymagająca
Wybierz jedną rzecz, na której nie będziesz oszczędzać. Kupuj sobie wyłącznie drogą kawę albo markową bieliznę czy torebki znanych projektantów.

12. Namalowana
Zamów swój portret olejny. Cena od 100 zł.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments