Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Dzisiaj zajmiemy się nieco osobliwym tematem, lub nawet może sporym problemem. Powiedzieć można wręcz filozoficznie, że jest to problem „ogromny”.

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym zatem mielibyśmy rozmawiać? Na temat męskości, a konkretniej o pewnym męskim czynniku męskości, a więc o rozmiarze penisa. Napisano na ten temat niezliczoną ilość pozycji naukowych, książek, artykułów. Najważniejszym pytaniem pozostaje kwestia: czy rozmiar penisa ma znaczenie? I zostaje jeszcze jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje dużo artykułów mówiących o tym, że wcale nie, że liczy się to co mamy, że ważna jest sprawność i tak dalej… Faceci przecież zawsze znajdą dla siebie odpowiednie wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście idealnie wychowanymi, także stwierdzą, że absolutnie nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Tylko czy tak jest naprawdę? Przeczytałem ostatnio stwierdzenie, że pani, która uważa, że rozmiar penisa nie jest istotny jest tą, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z zabawy z dużym penisem…

I co, ciężko się z tym nie zgodzić, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja kieruję się ku opinii, że rozmiar penisa wywiera znaczenie, spore. Po pierwsze ma znaczenie dla naszej seksualnej partnerki, dostarczając jej niezwykle wiele spełnienia, przyjemności, rozkoszy… Ale także ma niewątpliwe znaczenie dla mężczyzny. Uwierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis potrafi niesamowicie dobrze wpłynąć nie jedynie na nasze erotyczne życie, ale przede wszystkim potrafi polepszyć naszą samoocenę. Wówczas dopiero czujemy się prawdziwym facetem, prawdziwym macho, alfa samcem… Ale co zrobić, gdy natura nie polubiła nas w tym drażliwym temacie…? Nic straconego, jesteśmy aktualnie w takim czasie, w którym granice niemożności są przekraczane prawie codziennie. Jest niezwykle dużo opcji poprawy tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tutaj z odsieczą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która może każde nieprawidłowości skorygować, w czasie gdy własne zdrowie jest całkowicie bezpieczne. Jest to drogie rozwiązanie, ale niezwykle skuteczne. Możemy także ufać branży farmaceutycznej, która opiera się na składnikach naturalnych, gdzie zwiększacz penisa jest środkiem, który możemy używać tak wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Posiadamy też do dyspozycji sporo skutecznych ćwiczeń, które potrafią nas do doprowadzić do oczekiwanych efektów. To tak naprawdę jest indywidualna kwestia – na co chcemy i możemy sobie pozwolić.

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, tak powiem, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, które w was urośnie, to uczucie siły, możliwości jest niezwykle istotne. A co więcej, a może przede wszystkim, świadomość, że nasza partnerka jest zadowolona w pełni, że jest ona zwyczajnie usatysfakcjonowana po osiągnięciu wspaniałego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowodnienie, że to wcale nie ma znaczenia, co z tego, że mały, skoro jest bardzo sprawny…. W jakim celu to? Każdą teorię można oczywiście stworzyć a potem jej bronić do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments