Badania Karlino

      Brak komentarzy do Badania Karlino

Trzydzieste urodziny to faza idealny do przemyśleń. Warto, przy przyczyn tego wyjątkowego rachunku sumienia, zastanowić się nad profilaktyką i badaniami, jakie należałoby zrobić. Co sprawić po trzydziestce, by poczuć się dużo i zdrowo?

Badania Bobolice

Badania dla gości
i) Czemu uważam się badać?

Cholesterol OFF

Cholesterol OFF

Mężczyzna po trzydziestce wpada w czas wielkich możliwości organizmu, po czym stopniowo zaczyna słabnąć. W ostatnim stopniu jest również dużo podatny na różnego typie choroby i stosuje zawierać się w wieku zwiększonego ryzyka, np. dla raka jąder.

Zobacz również cellactiv

b) Jak się badać?

W klubie z tymże o zwrócić opinię na profilaktykę. W sezonie między 30 a 40 rokiem bycia należałoby wykonywać kompleksowe badania u innych specjalistów. Warto zasięgnąć recepty na cmp.med.pl lub odwiedzić swojego lekarza.

c) Których wyników obawiać się najbardziej?

Nie o obawiać się wyników. Każde dają bowiem jakąś odpowiedź. Sprawdzając się regularnie, nie przechodzi w ogóle powodu do obaw. Wciąż ważne jest badanie ogólne, morfologia krwi z OB i rozmazem, poziom glukozy we natur czy kontrola cholesterolu, jakie potrafią zapobiec chorobom serca. Co dwa, trzy lata warto zrobić lipidogram oraz RTG płuc.

d) Co dodatkowo skontrolować?

Duże jest badanie okulistyczne. Brak kłopotów z marzeniem nie jest tutaj przeciwwskazaniem, jednak po zakończeniu 30 roku bycia, problemy potrafią się pojawić. To trzeba będzie wybrać okulary. Warto pamiętać o badaniu dna oka.
Badania dla pań

i) Profilaktyka

Kobiece pytania są wielu dużo wypromowane, a a o moc dobrze osób wykonuje regularne badania. Toż niezwykle dobrze! Mimo wszystko, choć świadomość Polek jest na znacznym stopniu, warto o tym przypominać!

b) Niedoinformowanie

Wiele kobiecych schorzeń otrzymuje się z złej zgody na dany temat. Warto więc przejrzeć ofertę na cmp.med.pl lub odwiedzić swojego lekarza i doświadczyć, jakich z pytań nie szykowałoby się już z pewnego czasu.

c) Częstotliwość

Po trzydziestym roku bycia warto regularnie – co rok czy co dwa lata – wykonywać cytologię oraz mammografię. Istotna jest kontrola poziomu hormonów tarczycy i badanie krwi, ze innym uwzględnieniem poziomu glukozy.
zobacz źródło Jakie badania warto wykonać

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments