Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

      Brak komentarzy do Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest obecnym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o życiu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera oraz jego osoby, i ojca, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na ogromny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia to na indywidualną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, choć w niektórym elemencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością skończyłoby się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa akcja w ABW wpłynęła na kierunek oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książce, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w pracę. Brania się w ruchu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w budynku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Satysfakcja z pięknego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, oraz w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze swoją osobą.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, aby móc umieścić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z sytuacji obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony spędza w szkole policyjnej, gdzie będzie miał gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest włożona w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka istnieje w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyznę jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, jest wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w końcu kończy na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu wtedy przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka oraz niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W analogicznym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez innych ludzi Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, kwalifikuje się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym czasie, dokonuje się pierwsza grupa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich bierze się kilka elementów na raz, zatem warto oglądać film w skupieniu, aby zrozumieć o co w nim pracuje.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments