Koszulki Miodowe lata Koszalin

      Brak komentarzy do Koszulki Miodowe lata Koszalin

“Miodowe lata” to kultowy program, który od lat gości na ekranach telewizorów w wielu polskich domach. Nieustannie cieszy się dużą uznaniem, nawet wśród młodych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Serial został zrealizowany na licencji amerykańskiego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż ciężko zauważyć, że cały program jest przedstawieniem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Barlinek

 

Został on nakręcony na żywo, przy widowni w teatrze Żydowskim w Warszawie. Nadawanie telenoweli w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Pokazano go w 131 epizodach, podzielonych na 9 sezonów. W 2004 roku podjęto się kontynuacji telenoweli, która została wyemitowana w 17 epizodach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki telenoweli często emitowane są na różnorodnych kanałach telewizyjnych. Można je również łatwo odszukać w online wpisując hasło miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Barlinek

Serial opowiada o perypetiach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), kierowca tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanalizacji miejskiej. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy stale poszukują sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie sporej fortuny. Działania prowadzone przez nich w tym celu, stale kończą się porażkom i wplątują ich w problemy. Przyjaciele są nierozgarnięci i bezmyślni, stale popadają w sprzeczki między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha prawie zawsze udaje im się z nich wywinąć bez szwanku, rozumieją również, że ich przyjaźń jest na zawsze i nie mogą bez siebie funkcjonować.

Koszulki Miodowe lata Barlinek

Karol Krawczyk to osoba nieco nieugięta, nierzadko chodzi zdenerwowany, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co nierzadko robi przyjaciel Tadeusz. Jest niesamowicie sprytny, bez przerwy obmyśla nowatorskie plany, dzięki którym nareszcie uda mu się wzbogacić. Do swoich poglądów zawsze udaje mu się namówić Norka, który zawsze ulega silnemu charakterowi przyjaciela. Niestety plany te zawsze kończą się niepowodzeniem. Jako motorniczy, Krawczyk śni o kierowaniu nowoczesnego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od lat prowadzi tramwaj przestarzały. Kariera stanowi ważny element jego życia, nawet kiedy śpi, nierzadko śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu żartów jest jego nadwaga. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana mama Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego usposobienia, Krawczyk w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Tadeusza. Pomimo wielu sporów bohaterowie zawsze się dochodzą do porozumienia.

Koszulki Miodowe lata Barlinek

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanałach. Ze względu na swoje spokojne i sympatyczne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i absurdalnych planów. Jego postać jest kontrastem dla osoby Krawczyka. Tadeusz jest opanowany i szczupły. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że bardzo często zagląda do lodówki Krawczyków, często je z nimi obiad.

Równie interesującymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety stale krytykują niepoważne plany swoich małżonków, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne tarapaty.
Danuta jest kobietą o bardzo silnym usposobieniu, jest uparta i często agresywna w stosunku do swojego męża Tadeusza.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie niepoważne pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne kłopoty. Pomimo swojego opanowanego usposobienia, potrafi jedną ripostą zabrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej pomaga, często narzeka na to, że mąż nie pozwala jej podjąć pracy zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Barlinek

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi tekstami i motywami z serii to znakomity pomysł na upominek dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to na przykład najpopularniejsze cytaty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy najpopularniejsza cytat Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (oprócz koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Barlinek

Zobacz również serial miodowe lata

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments