Opony używane Wolin

      Brak komentarzy do Opony używane Wolin

Opony Michelin uznawane są za same z najwspanialszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Biały Bór

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie specjalistów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych woli w końcu wielu testów i jakości. Do największych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo korzystne parametry niezależnie od godziny roku,
– wysoką wytrzymałość na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Biały Bór

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć ponadto w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Świetnie kształtują się dla samochodów w kategorii małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to przedstawia się bardzo łatwymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Biały Bór

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Biały Bór

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie przyjazną jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, jednak ważna z powodzeniem czerpać spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak atakującą od okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich dobre, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli planujemy mieć z opon cały rok, bez potrzeb zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ weźmiemy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Biały Bór

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a dużo wartościowymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest zastosowanie do jej konstrukcji nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym składnikiem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia i zaawansowanej technik, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki został zaprojektowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na wyjątkowe jakości jezdne na śniegu. Najważniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają dobre właściwości jezdne. Podczas stosowania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Biały Bór

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments