Patryk Vega Polityka Drawno gdzie obejrzeć?

Premiera filmu „Polityka” w Polsce oraz w świecie jest zaplanowana na 6 września 2019 roku. Na parę tygodni przed faktycznymi wyborami parlamentarnymi w Polsce. Za reżyserie odpowiada Patryk Vega. W obsadzie obrazu na kinowym ekranie będziemy mogli zobaczyć smacznych i wspaniałych polskich aktorów takich jak Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski czy Ewa Kasprzyk.

Patryk Vega Polityka Karlino gdzie obejrzeć?

Ważna by rzecz, że w filmie pojawi się sama śmietanka polskiego aktorstwa, która planuje na naszym koncie wiele ról, które odniosły znaczący zysk. Że zatem świadczyć, że film, jak nowe produkcje Patryka Vegi, będzie trzymał wysoki poziom plus będzie przychylnie odebrany przez widownie i krytyków kinowych. Warto wybrać się do kina na ostatnią sztukę, choćby ze względu na pierwszą obsadę aktorską.

klik i ogladaj film

Polityka – Fabuła filmu ma rozmawiać o naszej scenie politycznej w przededniu wyborów parlamentarnych, o wszystkich, którzy dorwali się do siły i społecznych pieniędzy.

Co każdy czas do Internetu wypływają coraz to różniejsze porady dotyczące obrazu również jego premiery. Patryk Vega stopniowo i długo dawkuje publiczności napięcie przed premierą jego najróżniejszego filmu, który posiada poruszać kwestie połączone z formą w Polsce. Dużo emocji wzbudziły fragmenty z udziałem Iwony Bielskiej oraz Antoniego Królikowskiego i Janusza Chabiora, którzy widzom wiążą się z przedstawicielami partii rządzącej. Pojawiła się też osoba inspirowana Grzegorzem Schetyną (w ostatniej sztuce zobaczymy Zbigniewa Suszyńskiego). W filmie Vegi nie zabraknie odniesień do własnych ważnych polityków także osób powszechnie znanych, w tymże księdza Rydzyka.

Patryk Vega Polityka Karlino gdzie obejrzeć?

Patryk Vega sam komentuje kulisy powstania filmu słowami w wywiadzie dla gazety Wprost: „Dziś polska forma to dwa zwalczające się zaciekle obozy. Ten chory i podkręcany przez obie strony konflikt dzieli Polaków już od czterech lat. Niewątpliwie jest jeszcze przydatny dla największej ról opozycyjnej. Obłuda i kłamstwo nie mają barw politycznych.”

Patryk Vega Polityka Karlino gdzie obejrzeć?

W naszym filmie, inspirowanym na liderach opozycji chce pokazać jak działają pewne nieznane opinii publicznej mechanizmy w walkach wewnątrzpartyjnych, jak prawdy i wartości składają się idealne dla ostatnich naiwnych oraz, że chodzi o przetrwanie, a dobrze trwanie, że rozlicza się tylko skuteczność za jakąś należność i życie stołka szefa partii, nawet wbrew jej interesom.

Praca ma pokazać nam takie mocne i delikatne postacie polityki jak Krystyna Pawłowicz, Jarosław Kaczyński, Antonii Macierewicz, Mateusz Morawiecki, Tadeusz Rydzyk, Bartłomiej Misiewicz czy Grzegorz Schetyna.

Patryk Vega Polityka Karlino gdzie obejrzeć?

Film był rządzony w tajemnicy pod roboczym tytułem Jesień, a ekipa filmowa miała zakaz informowania o nim. Reżyser twierdził, że pilnie strzeżony scenariusz „wyciekł” i przyjął się w dłoni polityków PiS, a i, że wywierane były na niego wpływy, aby przełożył premierę na etap po wyborach. Krystyna Pawłowicz skomentowała to pojęciami, że film ma ustawić wyniki przyszłych wyborów. To dopiero pokazuje jak dużo emocji wzbudza „Polityka” Patryka Vegi. Szum medialny wywołany wokół filmu, podsycany przez polityków, roznieca coraz większą ciekawość potencjalnych widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują wrześniowej premiery.

Film uznaje żyć niczym tuba propagandowa. Produkcje Patryka Vegi docierają za sprawą kina i telewizji do kilkunastu milionów widzów. To demonstruje jak wysoką i możną siłę posiada film. „Forma” była przygotowywana z propozycją, że widzowie, lecz w jakimś procencie, zweryfikują swoje poglądy polityczne, i jak przystąpią do urn wyborczych wybiorą mądrze.

Patryk Vega Polityka Karlino gdzie obejrzeć?

Patrykowi Vedze za sprawą premiery „Polityki” komunikowano, że ten obraz wpasie w ścisłe grupy polityczne oraz może korzystać pomysł na koniec wyborów, brano go do przesunięcia premiery na po wyborach i robiono różne intratne propozycje, grożąc też sądem, oskarżając o pomówienia.

Podsumowując w kilku słowach to obraz może okazać się bombą spuszczoną na lokalną scenę polityczną, która zatrzęsie partiami delikatnymi oraz potrafi wpłynąć na produkty wyborów, więc o samemu wybrać się do kina i wyrobić własną opinię.

Źródło artykułu Polityka Patryk Vega

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments