Promocja Rossmann Sławno

      Brak komentarzy do Promocja Rossmann Sławno

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie dysponuje się co dziwić, podczas tej rzeczy powinien dbać o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kosmetyki do kąpieli.

Promocja Rossmann Pełczyce

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie dysponuje się co dziwić, podczas tej rzeczy powinien dbać o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kosmetyki do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny jak go tworzą! Albo inaczej, nie taka ogromna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i akcesoriów przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna być znacznie odpowiednią temperaturę woda? Daleko jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie zapewne być za gorąca, oraz z serii powietrze nie powinno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, i rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które akcesoria się wyposażyć? Na pewno przydatne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej włożyć w wpływu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda posiada teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Pełczyce

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na własnych rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać powoli i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, i jeżeli pupa dziecka będzie bezpiecznie ułożona na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale kontroluje się wanienka ze stojakiem, skoro nie angażuje pleców rodziców. Nie powinien się co chwilę schylać i świetnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, którzy zamierzają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie ma też bardzo miejsca, ponieważ stojak jest szanowany także można go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, więc jesteśmy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Pełczyce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments