Siłownia Goleniów

      Brak komentarzy do Siłownia Goleniów

Mięśnie klatki piersiowej toż głównie wyznaczyć naszego działania w trening siłowy. Zapewne jest jedną spośród ostatnich gry mięśniowych, które dobrze zrobione umożliwiają nam wiele przyjemności a przyjemnie się prezentuje i bardzo stawia się w oczy.

Siłownia Płoty

 

Ale nie wcześniej lub później każdy dotrze na opór – na ostatni składnik, gdy klata przestaje rosnąć. Przystępuje do stagnacji. Jako jej usunąć, jak przełamać tą frustracja i stworzyć, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w niniejszym produkcie.

somatodrol

somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej jak a wszelkie inne nie lubią nudy, czyli takich samych treningów, prowadzonych przez dłuższy czasu. A wtedy racja to dziwić mięśnie na każdym treningu. Staraj się, by każdy Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co to świadczy? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Większość z trenujących robi ten brak, że prawie zawsze zaczynają trening na tą grupę mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Płoty

Odpuść na jeden etap to ćwiczenie, zapomnij o nim na kilka tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono dużo pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one dużo wypukłe, pełniejsze – a ale o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jako samo pracujesz na górną partię, to drugie niech będzie na niską, następne na środkową. Gra tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Płoty

To ponadto jest zwykły błąd, który mówią szczególnie początkujący – wykonują zadania na sprzedaż dużym ciężarze zaniedbując technikę. Nie ujmuje nic gorszego! Po pierwsze przez to mięśnie nie podejmują się tak, jak powinny, i po drugie jest wysokie zagrożenie kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się brakiem jest produkowanie dalej tej jedynej ilości powtórzeń, np., 8. Jak tak czynisz to system i mięśnie się szkolą a nawet gdy na startu są efekty, wtedy w efekcie dołączy do stagnacji. Tak, to rób czasami po 5-6 powtórzeń, następnym razem po 10-12.

Siłownia Płoty

Należy jeszcze pamiętać o podobnej suplementacji, bo w jasnym czasie suplementy które dostarczmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na początek jako podstawa to białko, bcaa, izotonik, oraz na energię królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeżeli to dotarłem na przeszkodę i mięśnie przestały się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny ułatwić Ci dać dobre efekty. Podobne zalecenia można oczywiście wykorzystać na każdą kolejną partię mięśni. Jeśli ciągle nie będziesz był pozytywnych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo skorzystaj z treningu z takim specjalistą. Nieraz zajrzenie na prowadzone zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą bardzo ciekawe efekty. Temuż można kontrolować ilość powtórzeń, wybór odpowiedniego ciężaru, i teraz jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest dosyć ciężko.

Można poprosić kolegę czy koleżankę żeby zobaczyli bądź ich daniem ćwiczenia wykonywane są prawidłowo, ale te dobrą pracą, która daje skutki jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane zadania i doświadczyć błędy techniczne. Metoda nagrywania się podczas wykonywania ćwiczeń te może znacznie podnieść jakość, i gdy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Płoty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments